Nordea Punktu krājkonts

Nordea punktu krājkonts

Punktu krājkonts piedāvā jums izvēlēties dāvanas par veiktajiem pirkumiem. Maksājiet ar karti un krājiet emocijas!

Par programmu

Tagad norēķināties ar Nordea kredītkartēm ir vēl izdevīgāk un patīkamāk. Nordea kredītkaršu lietotājiem piedāvājam īpašas atlaides un privilēģijas, kā arī iespēju saņemt Nordea sadarbības partneru sarūpētus pārsteigumus par jūsu lojalitāti. Jo ciešāka ir jūsu sadarbība ar banku, jo lielāks ieguvums. Maksājiet ar karti un krājiet emocijas!

Nordea Punktu krājkonts ir iespēja atalgot sevi par ikdienas tēriņiem. Turpmāk par katru pirkumu ar Nordea kredītkarti* virs 7 EUR, jūs papildināsiet savu Nordea Punktu krājkontu ar noteiktu punktu skaitu. Punkti tiek piešķirti par pirkumiem internetā, visos veikalos Latvijā un ārzemēs, kā arī, iegādājoties priekšapmaksas kartes bankomātos.

Par katru pirkumu 7 EUR vai 10 USD vērtībā klienti saņem 1,5 punktus. Iepērkoties dzimšanas dienā, punkti par pirkumiem tiek piešķirti dubultā!

Informāciju par jau sakrātajiem punktiem jūs varat apskatīt Nordea internetbankas sadaļā Kartes. Pie katra ar kredītkarti apmaksātā pirkuma, kurš ir lielāks vai vienāds ar EUR 7 (ņemot vērā norēķinu valūtu), ir norādīts saņemto punktu daudzums. Visi kalendārajā mēnesī uzkrātie punkti kļūst pieejami apmaiņai, sākot no nākamā mēneša pirmā datuma. Punkti jāizmanto divu gadu laikā no dienas, kad tie kļūst pieejami apmaiņai. Pēc šī termiņa beigām neizmantotie punkti tiek dzēsti. 

*Nordea Punktu krājkontam ir piesaistītas šādas Nordea norēķinu kartes - Nordea Gold, Nordea Credit, kā arī Nordea Platinum kredītkarte. 

Esat Nordea klients?

Autorizējieties Nordea internetbankā, lai turpinātu darbu.

Kļūda

Jums korekti jāaizpilda visi lauki, kas iekrāsoti sarkanā krāsā!

Kļūda

Jums jāpiekrīt noteikumiem!